Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Będzie zabawa z telewizyjną Dwójką

W tym roku także zawita do naszego miasta ekipa Wakacyjnej Trasy Dwójki. Wydarzenie odbędzie się 22 sierpnia w amfiteatrze w Kumowej Dolinie. Na pewno będzie gwiazdorsko.
Chełm: Będzie zabawa z telewizyjną Dwójką

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 już wyruszyła w podróż po Polsce. Koncert inaugurujący tour odbył się w Mrągowie, gdzie wystąpiły największe gwiazdy. Na scenie pojawiły się m.in. Cleo, Edyta Górniak, Roksana Węgiel, Zenek Martyniuk czy Maryla Rodowicz. O tym, kto zagra w Chełmie dowiemy się prawdopodobnie dopiero w sierpniu. Wszystko wskazuje na to, że podobnie jak w ubiegłym roku na koncert obowiązywać będą bezpłatne wejściówki, których rezerwacja ma się odbywać przez internet.

Chełmianie już wiedzą, że imprezy w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki to imponujące widowiska, nie inaczej na pewno będzie tym razem. Wydarzenie organizowane będzie w Chełmie po raz trzeci. Pierwszy koncert odbył się w parku miejskim, kolejny w ubiegłym roku w amfiteatrze. W tym roku także widowisko planowane jest w Kumowej Dolinie.

Wakacyjna Trasa Dwójki zawita także do Żywca, Świnoujścia, Płocka, Koszalina, Augustowa, Kielc, Ostródy a wielki finał odbędzie się 29 sierpnia w Sopocie. W każdym z miast wystąpi plejada muzycznych znakomitości w przebojowym repertuarze. Absolutną nowością będą występy światowych gwiazd Eurowizji. Pojawią się wokaliści z Cypru Chorwacji, Azerbejdżanu czy Grecji – uczestnicy tegorocznego konkursu, a także gwiazdy wcześniejszych edycji. 

Teraz czytane: Wstępne wyniki tegorocznych matur

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama