Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ktoś podpalił plac zabaw?

Spłonęła konstrukcja ze zjeżdżalnią na placu zabaw przy szkole w Kamieniu. Urządzenie nie nadaje się już do zabawy. Straty wyceniono na 10 tys. złotych. Niewykluczone, że ktoś je celowo podpalił. Policja ustala sprawcę.
Ktoś podpalił plac zabaw?

We wtorek (15 czerwca) około godziny 20.30 mieszkaniec gminy, przechodząc obok szkoły, zauważył ogień na placu zabaw. Wezwał staż pożarną, ale niestety urządzenia do zabawy nie udało się uratować. Części drewniane są popalone, elementy plastikowe się stopiły. Pożar gasili ochotnicy z Kamienia i strażacy z jednostki w Chełmie.

Straty wyceniono na około 10 tys. złotych. Tyle kosztowało urządzenie, gdy je kilka lat temu montowano. Jednak standardy się zmieniły i podobno nowe może już kosztować ponad 30 tys. złotych.

Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci z komórki dochodzeniowo-śledczej. Zabezpieczyli monitoring i ustalają, co było przyczyną pożaru. Podobno mogli go wywołać jacyś uczniowie.

Czytaj również: NIK zawiadomił prokuraturę o nieprawidłowościach w chełmskich spółkach

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama