Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 14:39
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Przypomną muzykę Wodeckiego

Prawie cztery lata po śmierci wyjątkowego artysty Zbigniewa Wodeckiego zespół złożony z młodych muzyków, zafascynowanych jego twórczością, składa mu artystyczny hołd. Na błoniach między Włodawą a Orchówkiem w najbliższy piątek rozbrzmiewać będzie muzyka w wykonaniu Tribute to Wodecki.
Przypomną muzykę Wodeckiego

Na wydarzenie zaprasza Włodawski Dom Kultury. Podczas tego niezwykłego wieczoru, 18 czerwca, usłyszymy najpiękniejsze duety, wielkie przeboje z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniew Wodeckiego, opracowane w nowej odsłonie i wspaniałych, specjalnie przygotowanych aranżacjach. 

- Chcemy zabrać Państwa w podróż po twórczości Zbigniewa Wodeckiego, począwszy od roku ’76 aż do dziś. W ten sposób pragniemy przedstawić zarówno te najbardziej rozpoznawalne utwory, jak i mniej znane perełki polskiej muzyki, które każdy usłyszeć powinien - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

W koncercie, który rozpocznie się o godz. 20, usłyszymy co najmniej 10 instrumentalistów i wokalistów. To jednak nie koniec muzycznych wydarzeń planowanych na 18 czerwca. Kontynuacją muzycznych doznań będzie widowisko muzyczne z Pauliną Tarasińską, zwyciężczynią europejskiego konkursu piosenki "Angel Voice" w Belgradzie. Wygrała „Szansę na sukces” z Danutą Błażejczyk, była członkinią zwycięskiej drużyny Andrzeja Piasecznego w programie telewizyjnym „Bitwa na Głosy”.

Wstęp na wydarzenie wolny. Limit miejsc ograniczony ze względu na pandemię.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama