Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Morsy spieszą z pomocą

Chełmski Klub Morsów pomaga pogorzelcom za pośrednictwem Facebooka. Chcesz wziąć udział w akcji, zostaw komentarz pod postem na portalu społecznościowym.
Morsy spieszą z pomocą

- Zima się skończyła, ale Chełmski Klub Morsów nie zwalnia tempa. 20 kwietnia w pożarze budynku wielorodzinnego w Zawadówce mieszkańcy stracili dobytek swojego życia. Potrzebują pomocy ludzi dobrej woli - mówi Artur Juszczak.

Jeśli posiadasz niepotrzebne ubrania, koce, pościel, poduszki, oczywiście w dobrym stanie, podziel się z pogorzelcami. Przyda się też sprzęt AGD, sztućce, naczynia, meble, łóżka, szafki, szafy, regały, artykuły spożywcze o dłuższym terminie przydatności oraz chemia użytku codziennego.

- Aby wziąć udział w akcji, wystarczy pod postem na naszym profilu zostawić wpis, a my w wiadomości prywatnej odezwiemy się i dogadamy szczegóły - dodaje Juszczak. - Z góry dziękujemy za angażowanie. Życzymy wszystkim, aby nigdy nie musieli korzystać z takiej pomocy. Teraz pokażmy, że jesteśmy otwarci i gotowi na wsparcie poszkodowanych.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama