Ostrowska zaśpiewa dla pań

  • 03.03.2020, 09:19
  • TWA
Ostrowska zaśpiewa dla pań
Takiego koncertu w naszym mieście jeszcze nie było. Specjalnie dla pań zaśpiewa Małgorzata Ostrowska. Koncert odbędzie się 8 marca w sali kinowej Włodawskiego Domu Kultury. Rozpocznie się o godzinie 19.

Bilety na to wydarzenie są w cenie 65 zł. Można je nabyć w sekretariacie WDK, kasie kina oraz na www.kupbilecik.pl. 

Małgorzata Ostrowska jest wokalistką, kompozytorką, autorką wielu znanych tekstów. Stworzyła m.in. takie przeboje jak: "Droga pani z TV", "Słowa", "Mister of America", "Po niebieskim niebie" czy "Meluzyna". Jest jedną z najwybitniejszych artystek polskiej sceny muzycznej. Przez wiele lat była związana z zespołem popowo-rockowym Lombard. W 1999 roku rozpoczęła karierę solową.

Podczas kariery zawodowej zdobyła wiele prestiżowych nagród. Wśród najważniejszych jest Bursztynowy Słowik za całokształt działalności artystycznej otrzymany w Sopocie 1999 roku. Osiem lat później artystka odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu, zaś podczas 50. edycji tego festiwalu, w 2013 roku otrzymała tytuł Ikony Festiwalu Opolskiego.

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe