Biegał półnagi, siał zagrożenie

  • 24.07.2018, 09:10
  • GD
Biegał półnagi, siał zagrożenie
Co było powodem podejrzanego zachowania mężczyzny, który obnażał się publicznie i zatrzymywał rozpędzone samochody na drodze krajowej?

Krasnostawscy policjanci zaliczyli nietypową interwencję w ubiegły wtorek. Około południa funkcjonariusze otrzymali kilka sygnałów, że jakiś mężczyzna zachowuje się w sposób co najmniej dziwaczny. Ze zgłoszeń wynikało, że półnagi osobnik wpadł do jednego z miejscowych sklepów, wykrzykiwał różne rzeczy, a później wbiegał na jezdnię i zatrzymywał przejeżdżające samochody.

- Wysłany na miejsce patrol zastał opisywanego mężczyznę na przystanku w Łopienniku Górnym. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Lublina, który miał na sobie jedynie spodnie. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że nie był pod wpływem alkoholu - informuje podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskich policjantów.

Z powodu nieracjonalnego zachowania oraz stwarzania zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu, 34-latek został odwieziony na szpitalny oddział psychiatryczny w Chełmie.


Teraz czytane:

Uroczystość nie przypadła do gustu [SPRAWDŹ]

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe