Gm. Chełm: Nowiny pod wodą

  • 18.07.2018, 08:36 (aktualizacja 18.07.2018, 08:47)
  • MP
Gm. Chełm: Nowiny pod wodą
Mieszkańcy Nowin poinformowali nas o poważnej awarii wodociągu. Woda zaczęła wlewać się na ich posesje i nie mogli jej zatamować. Twierdzą, że długo czekali na pomoc.

- Wszystko zalane, wody ciągle przybywa - skarżył się nam jeden z mieszkańców. - Pomocy znikąd. Najwyraźniej miasto jest ważniejsze. A co z nami? Mamy czekać, aż całkowicie zaleje nam domy?

Skontaktowaliśmy się z Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej w Chełmie, które nadzoruje sieć wodociągów na terenie miasta i gminy Chełm.

- Problem pojawił się na przyłączu wodociągowym do sieci - wyjaśniła nam Magdalena Gardzińska z MPGK. -  Nasi pracownicy naprawiali awarie jednocześnie w kilku miejscach na nadzorowanym przez nas obszarze. W Nowinach potrwało to dłużej, ponieważ znajduje się tam Dom Pomocy Społecznej i jego mieszkańców trzeba było przygotować na utrudnienia w dostępie do wody.

Na szczęście usterka została usunięta już kolejnego dnia.

- Problem jest już rozwiązany. Awaria nie wyrządziła szkód na posesjach - dodaje Gardzińska.

Pracownicy MPGK przypominają, że w razie problemów z siecią wodociągową mieszkańcy mogą w każdej chwili dzwonić na numer alarmowy 994.


Teraz czytane:

Przed nami Nocy Kultury [CZYTAJ]

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe