Kasjerka oszustka

  • 9.07.2018, 09:00
  • (apm)
Kasjerka oszustka
Kasjerka jednego z chełmskich hipermarketów skanowała przy kasie towary, nie naliczając ceny. Oczywiście tylko wybranym klientom. W oszustwo zaangażowała członków rodziny. Cztery osoby zostały zatrzymane przez chełmskich policjantów. Łupem oszustów padły artykuły spożywcze i przemysłowe na kwotę niemal 500 zł.

W sobotę (30 czerwca) wieczorem policjanci zostali poinformowani, że w jednym z chełmskich sklepów zostały ujęte na gorącym uczynku cztery osoby podejrzewane o kradzież.

- Na miejscu mundurowi ustalili, że jedną z ujętych osób jest kasjerka sklepu, 47-letnia mieszkanka gminy Chełm. Jak się okazało, nie naliczała cen za towary dla trójki klientów: 21-letniego mieszkańca Chełma, 20-letniej mieszkanki Chełma oraz 21-letniej mieszkanki gminy Turobin – informuje Marcin Kiczyński, w zastępstwie rzecznika prasowego KMP w Chełmie.

Pomysłowa kasjerka z towarów trójki wybranych klientów skanowała ceny, jednak nie podliczała wartości zakupu do rachunku.

Jak ustalili śledczy, klienci ci podchodzili do kasy oddzielnie, aby nie wzbudzać podejrzeń. Łupem oszustów padły artykuły spożywcze i przemysłowe na kwotę niemal 500 zł.

- Cała czwórka została zatrzymana i usłyszała zarzuty oszustwa. Teraz policjanci sprawdzają, czy osoby te już wcześniej nie okradały tego sklepu w podobny sposób – dodaje Kiczyński.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, oszustwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 8.


Teraz czytane:

Teściowa utonęła w studni [CZYTAJ]

(apm)
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe