Od nich możemy się uczyć

  • 28.06.2018, 09:20
  • AN
Od nich możemy się uczyć
Tak podsumowała laureatów tegorocznej edycji konkursu Młodzieżowy Lider 2018 opiekunka Młodzieżowej Rady Miasta Edyta Chudoba. Podczas sesji odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.

Konkurs był dwuetapowy. Do finału kapituła wytypowała po pięciu kandydatów w obydwu kategoriach wiekowych. O ile w kategorii gimnazjów nie było dylematów przy wyborze, o tyle w kategorii szkół ponadgimnazjalnych członkowie kapituły mieli poważny problem.

- Tak naprawdę wszyscy zasługują na tytuł. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem i chylimy czoła przed całą piątką, ponieważ naprawdę są wzorami do naśladowania - tłumaczyła w imieniu kapituły opiekunka Młodzieżowej Rady Miasta Edyta Chudoba. - Kapituła, chcąc podkreślić wielkość i piękną postawę, zdecydowała o wyróżnieniu dwóch osób tytułem "Kandydat na lidera". Ci uczniowie również dostaną nagrody rzeczowe.

Liderem w kategorii szkół ponadgimnazjalnych został Łukasz Adamczak, uczeń Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie.  Dwa wyróżnienia i tytuł "Kandydat na Lidera" otrzymali:Dominika Błaziak z Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie oraz Adrian Kudrzycki z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie.

Z kolei w kategorii szkół gimnazjalnych tytuł lidera otrzymał Wojciech Żołnacz z Gimnazjum nr 1 w Chełmie. Kapituła przyznała wyróżnienie Mateuszowi Fornalowi z Zespołu Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Chełmie.


Najczęściej czytane:

Dlaczego zamykają Dom Dziecka? [SPRAWDŹ]

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe