Chełm: Kto na dyrektora szpitala?

  • 17.05.2018, 09:34
  • Justyna Kraszczyńska
Chełm: Kto na dyrektora szpitala?
Prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu poznamy nazwisko nowego dyrektora chełmskiego szpitala. W ubiegłym tygodniu minął termin składania ofert na to stanowisko.

Jak poinformowała nas Beata Górka, rzeczniczka prasowa urzędu marszałkowskiego, na konkurs wpłynęły cztery oferty. Na razie nie zdradza, kto je złożył. Teraz komisja konkursowa musi sprawdzić dokumenty pod względem formalnym. Jeśli spełnią określone w konkursie wymogi, kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę.

Na pewno o stanowisko dyrektora ubiega się Michał Jedliński, który obecnie pełni obowiązki szefa chełmskiej lecznicy. Podobno swoją ofertę złożył też Tomasz Kazimierczak, do niedawna dyrektor Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie.

Nieoficjalnie mówi się, że sporym poparciem urzędu marszałkowskiego cieszy się Jedliński i to on ma największe szanse na wygranie konkursu. O tym, jak silnych ma kontrkandydatów, dowiemy się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.


Ciekawy temat:

Podróż przez Polskę całkowicie z darmo [TUTAJ]

Justyna Kraszczyńska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe