Motoryzacja: Z BLISKO bezpieczniej

  • 14.05.2018, 10:05
  • MP
Motoryzacja: Z BLISKO bezpieczniej
Objazdy, utrudnienia na drogach krajowych i wojewódzkich, poszukiwania osób zaginionych - to tylko część informacji, które lubelska policja będzie przekazywała mieszkańcom województwa. Wszystko za sprawą telefonicznej i darmowej aplikacji BLISKO, która ułatwi podróżowanie oraz kontakt ze służbami.

Lubelska policja jest jedną z pierwszych w kraju, która zaczęła korzystać z aplikacji BLISKO. Obecnie korzysta z niej około pół tysiąca polskich gmin i miast. Jej podstawową funkcją jest szybki i skuteczny sposób przekazywania informacji.

- Aplikacja BLISKO to nowoczesna wersja Komunikatora SISMS i jest dostępna bezpłatnie na praktycznie wszystkie smartfony - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie. - Po zainstalowaniu aplikacji należy wpisać swoją miejscowość. Wtedy wyświetli się aktualna lista nadawców, którzy informują na danym obszarze. W naszym przypadku należy zaznaczyć Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie.

BLISKO okazuje się bardzo przydatne dla kierowców, ponieważ za jego pomocą można dowiedzieć się o wielu utrudnieniach na drodze, a także o ważnych punktach na trasie.


Teraz czytane:

Rockowy koncert dla chełmskiego schroniska dla zwierząt [CZYTAJ]

MP
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe