Chełm: Podmiejskie uliczki pokrywają asfaltem

  • 05.05.2018, 10:38
  • DBEZ
Chełm: Podmiejskie uliczki pokrywają asfaltem
Pełną parą ruszył sezon prac drogowych na terenie gminy Chełm. W tym roku zostanie przebudowanych i pokrytych asfaltem niemal 17,5 km dróg za łączną kwotę ponad 5 milionów złotych.

Prace są już prowadzone i będą kontynuowane w miejscowościach: Janów, Pokrówka, Żółtańce-Kolonia, Weremowice, Rudka, Żółtańce, Okszów, Rożdżałów-Kolonia, Depułtycze Królewskie-Kolonia, Zawadówka, Srebrzyszcze, Parypse, Horodyszcze, Podgórze.

Gmina rozstrzygnęła również przetargi na modernizację dróg kruszywem. Te prace realizowane będą w miejscowościach: Okszów, Nowosiółki, Nowosiółki-Kolonia, Horodyszcze-Kolonia, Staw, Horodyszcze, Pokrówka, Strupin Mały, Weremowice, Uher, Zawadówka, Żółtańce. Łączna długość dróg, które zostaną przebudowane kruszywem w tym roku, to niemal 11 km za łączną kwotę 1 miliona 739 tys. 332 zł.

Prace mogą powodować chwilowe utrudnienia w ruchu, dlatego władze gminy proszą kierowców o ostrożność i cierpliwość.


Podobne artykuły:

Drogowa pułapka! Uważajcie, możecie uszkodzić swoje auta [SPRAWDŹ]

 

DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lee
Lee 19.05.2018, 15:23
A podbudowa?

Pozostałe