Występ: Stand-up Polska po raz pierwszy w Chełmie!

  • 28.04.2018, 07:30
  • AN
Występ: Stand-up Polska po raz pierwszy w Chełmie!
Na wydarzenie zaprasza Chełmski Dom Kultury. Choć występ odbędzie się 16 maja, bilety już są dostępne. Aby obejrzeć ten występ, musisz mieć ukończone 18 lat.

W ramach Stand-up Polska zobaczymy m.in. Antoniego Syrek-Dąbrowskiego, komika, improwizatora, scenarzystę i aktora. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Poza Stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze "IO" w Chicago.

Na scenie usłyszymy też Sebastiana Rejenta, który "od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu... i nie było to dziecko".

Wystąpią również komik, tekściarz, scenopisarz i hipochondryk Cezary JurkiewiczPiotrek Szumowski, człowiek o niezwykle bogatej przeszłości, Darek Gadowski, człowiek o wielu zainteresowaniach i nikłej wytrwałości oraz Maciej Buchwald, reżyser filmowy, komik, scenarzysta, członek grupy Teatru Improwizowanego Klancyk. Autor nagradzanych filmów i teledysków.

Bilety w cenie 45 i 55 zł już do kupienia.

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe