II Chełmski Bieg dla WOŚP

  • 26.12.2017, 10:32 (aktualizacja 26.12.2017, 10:46)
  • DOR
II Chełmski Bieg dla WOŚP https://www.facebook.com/chelmbiegapl
Trwają jeszcze zapisy do II Chełmskiego Biegu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbędzie się 14 stycznia, podczas 26. finału WOŚP.

Organizatorzy spodziewają się ok. 200 uczestników. Będą mieli do pokonania pięciokilometrową trasę. Start o godz. 11 na deptaku przy ul. Lwowskiej.

- Zapraszamy nie tylko pełnoletnich, ale też młodzież, która ma ukończone 15 lat, wraz z opiekunami. Wszystkie informacje znajdują się w regulaminie, zamieszczonym na Facebooku i stronie chelmbiega.pl – zachęca Artur Juszczak, dyrektor biegu.

Zapisy przez formularz elektroniczny do 5 stycznia. Dla uczestników, którzy zapiszą się do 20 grudnia, opłata wynosi minimum 40 zł. Dla osób, które dokonają rejestracji w późniejszym terminie – 50 zł, zaś w dniu zawodów - 60 zł. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę biegu oraz medal, jeśli ukończy go w regulaminowym czasie.

Będzie też kiermasz ciast, z którego dochód zostanie również przeznaczony na rzecz WOŚP. W dniu finału odbędzie się również morsowanie na zalewie w Żółtańcach. Początek o godz. 10. - Zapraszamy, można się przyłączyć lub kibicować. Po morsowaniu ogrzejemy się przy ognisku – zachęca Juszczak.

Organizatorami biegu są: Automobilklub Chełmski oraz Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych.


Teraz czytane:

Staruszka ofiarą fałszywego policjanta

 

DOR

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe