Sesja na symulatorze w nagrodę

  • 14.12.2017, 10:24 (aktualizacja 14.12.2017 10:32)
  • DOR
Sesja na symulatorze w nagrodę
Jakub Badera, student III roku Mechaniki i Budowy Maszyn Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, został wyróżniony przez linie lotnicze Enter Air sesją na symulatorze w centrum szkoleniowym Lufthansy.

Student PWSZ osiągnął wysokie wyniki podczas 46. Samolotowych Nawigacyjnych Mistrzostw Polski. Uzyskał 5. miejsce w klasyfikacji juniorów i 16. w klasyfikacji seniorów. W nagrodę uczestniczył w sesji na symulatorze w centrum szkoleniowym Lufthansa Aviation Training w Berlinie. Było to możliwe dzięki współpracy uczelni z linią lotniczą Enter Air.

Student PWSZ wziął udział w sesji treningowej na samolocie Boeing 737-300.

- Nasza uczelnia przykłada dużą wagę do kształcenia praktycznego. Zależy nam, aby studenci mieli możliwość zapoznania się z realiami pracy pilota i rozpoczęli zawodową karierę tuż po studiach. Współpraca z liniami lotniczymi Enter Air gwarantuje nam taką możliwość. To duża szansa dla naszych studentów, którzy mogą zdobywać cenne doświadczenie i uczyć się od najlepszych - mówi Arkadiusz Tofil, rektor PWSZ w Chełmie.

 


Zobacz też!

Tak będzie wyglądał akademik PWSZ

DOR
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pepson
pepson 23.04.2018, 00:02
Gratuluje :)

Pozostałe