Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

W drogę tylko z dobrym ubezpieczeniem

Kłopoty na drodze trudno przewidzieć. Mogą zdarzyć się nawet najbardziej ostrożnym kierowcom. Wystarczy wzmożony ruch, utrata koncentracji czy usterka mechaniczna i mamy przykrą niespodziankę. Dlatego każdy kierowca powinien zadbać o dobre ubezpieczenie, które oszczędzi nie tylko jego pieniądze, ale również sporo nerwów.

     - Z naszych obserwacji wynika, że dla właścicieli samochodów gwarancja wypłaty za rozbity samochód to już za mało - mówi Jadwiga Buc, agent Wyłączny WARTY i HDI. - Klienci szukają przede wszystkim rozwiązań, które ułatwią im życie w razie kłopotów. Dlatego każdy kierowca kupujący polisę na samochód w Warcie, nawet samo OC, jest objęty podstawowym pakietem assistance, działającym przez całą dobę. To gwarancja, że firma ubezpieczeniowa nie zostawi klienta w potrzebie i pomoże w razie kłopotów. Wystarczy zadzwonić z miejsca zdarzenia, a konsultant krok po kroku powie, co robić dalej, a jeśli jest to konieczne, zorganizuje holowanie pojazdu nawet do 100 km.
     Wykupując szerszy wariant ubezpieczenia Warta Moto Assistance lub HDI Moto Assistance+, można liczyć na jeszcze więcej korzyści. Szersze warianty assistance, polecane kupującym AC, gwarantują - w zależności od wybranego wariantu - holowanie nawet bez limitu kilometrów, czy wynajem samochodu zastępczego do 30 dni. Co jednak najważniejsze, mając takie ubezpieczenie, można liczyć na pomoc ubezpieczyciela nie tylko po wypadku, ale też w razie awarii, w przypadku braku paliwa czy przedziurawienia opony. I to nie tylko w Polsce, ale też całej Europie.

Ubezpieczenie opon

     Ubezpieczając swój samochód, warto zwrócić uwagę na jego najbardziej newralgiczne punkty, czyli opony i szyby. Uszkodzić je można nie tylko podczas zdarzenia, ale także poprzez kamień wylatujący spod kół samochodu przed nami, czy przez gwóźdź na drodze. Wymiana tych części jest kosztowna i nierzadko kłopotliwa, dlatego warto rozważyć ich ubezpieczenie.

     - Koszt ubezpieczenia opon w Warcie to 2 grosze dziennie, a miesięczna składka za ubezpieczenie szyb, to wydatek porównywalny do kosztu litra paliwa - dodaje Jadwiga Buc. - Ważne, że korzystając z tych ubezpieczeń, nie tracimy zniżek za bezszkodowość, a usługa odbywa się bezgotówkowo.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Dla Lata z radiem warto znieść te niedogodności. Klimatyczna impreza. Data dodania komentarza: 12.07.2026, 08:12 Źródło komentarza: Chełm. Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu przed koncertem „Lato z Radiem i Telewizją Polską” Autor komentarza: AGENT Treść komentarza: ALE NAJWAZIEJSZE ZE POLACY TO DUMNY ZKREDYTOWANY NAROD W EUROPEJSKI KRAJU JAKIM JEST POLSKA.SPRZEDAJE NIERUCHOMOSCI TO WIEM .KREDYTY NA LAT 30 500 TYS POZYCZKI ODDAJE 1 MILION JAK DOZYJE ,TO JAK MAJA ODPOCZYWAC NA WAKACJACH ,A JESZCZE BYM BYL ZAPOMNIAL NA FEJSBUKU TSZEBA SIE POKAZAC BO DZIECI W KLASIE BEDA WYSMIEWANE. GRATULACJE. Data dodania komentarza: 11.07.2026, 22:59 Źródło komentarza: Polacy nie potrafią odpoczywać Autor komentarza: Anna Treść komentarza: Życzę Szymkowi i jego rodzicom, by ta niewyobrażalnie wielką kwota została zebrana jak najszybciej. Już kilku chłopcom się udało. Mam nadzieję, że Szymek będzie następny. Wyrazy uznania dla Panów Krzysztofa i Marcina. Data dodania komentarza: 11.07.2026, 11:38 Źródło komentarza: Chełmskie Morsy wspierają Szymona Zelenta Autor komentarza: m Treść komentarza: Tak sobie ten styropian leżał na elewacji, aż się sam zapalił. Ciekawa teoria. Data dodania komentarza: 10.07.2026, 16:46 Źródło komentarza: Pożar w Szkole Podstawowej nr 8 w Chełmie. Konieczna była ewakuacja [ZDJĘCIA] Autor komentarza: m Treść komentarza: Budynek jak widać na zdjęciu jest w stanie opłakanym. Za te pieniądze 9,25 tysiąca za metr kwadratowy lepiej było go rozwalić i postawić nowy. Wkładać górę pieniędzy w taką ruinę to poroniony pomysł. Jeden na Lubelskiej nadal straszy. Data dodania komentarza: 10.07.2026, 16:44 Źródło komentarza: Co dalej z ruderą przy Szkolnej? Miasto planuje remont za prawie 4 mln zł
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama