Huczne strażackie oświadczyny

  • 15.10.2021, 06:33 (aktualizacja 15.10.2021, 09:25)
  • DBEZ
Huczne strażackie oświadczyny
To był alarmowy, odświętny wyjazd strażaków z OSP Wojsławice. Na syrenach przejechali przez cały Teresin w gminie Leśniowice. Potem na podwórku rozciągnęli węże strażackie i puścili wodę. Było też sporo huku i dymu. A wszystko po to, by ich kolega mógł się oświadczyć "z przytupem". Na szczęście ukochana się nie wystraszyła i powiedziała "tak".

Tego wydarzenia długo nie zapomną druhowie z OSP w Wojsławicach. Ich kolega, Wojtek Staiński, postanowił się oświadczyć swojej dziewczynie Ewelinie Radoń. Chciał, by w szczególny sposób uczcić to wydarzenie.

- Koledzy bez problemu się zgodzili, dali dużo dobrych pomysłów i bardzo się zaangażowali - mówi druh Wojtek.

Oprawą oświadczyn był alarmowy przyjazd wozu strażackiego przed dom przyszłej narzeczonej w Teresinie. Strażacy na sygnale przejechali przez całą wieś. Zatrzymali się przed wjazdem na podwórko i przystąpili do akcji. W fachowy sposób rozciągnęli węże strażackie, by strumienie wody krzyżowały się tuż nad wejściem do mieszkania. Realizmu dodawał dym ze świec dymnych. Dwaj druhowie z założonymi aparatami ochrony dróg oddechowych odprowadzili Wojtka pod drzwi domu przyszłej narzeczonej. Strażak, jak należało, ukląkł na jedno kolano. Z pierścionkiem w ręku czekał na reakcję swojej dziewczyny.

- Znamy się już prawie od czterech lat. Ewelina nie wiedziała o tym, że przyjadę, a tym bardziej że zrobię to tak hucznie - mówi Wojtek.

Oświadczyny się udały. Dziewczyna powiedziała "tak". Koledzy druhowie mogli od razu złożyć gratulacje i życzenia, do których się oczywiście dołączamy.

Teraz czytane: Kierowcy na bakier ze szlabanem kolejowym

 

DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe