Z Chełma do Włodawy pociągiem?

  • 23.09.2021, 07:34
  • AN
Z Chełma do Włodawy pociągiem?
Chełmianie i włodawianie, ale też mieszkańcy gmin Włodawa, Wola Uhruska, Ruda-Huta i Chełm mogą wziąć udział w konsultacjach społecznych w sprawie rewitalizacji połączenia Chełm - Włodawa.

Ankieta jest dobrowolna, a pozyskane z niej informacje zostaną wykorzystane wyłącznie w celu prawidłowego przygotowania analiz dla projektu. Na stronie m.in. chełmskiego ratusza znaleźć można link przekierowujący. Tam także jest link do materiałów pokazujących planowane zmiany. Inwestycja zakłada budowę nowego odcinka linii poza dotychczasowym przebiegiem, który ma być przedłużeniem linii do stacji Włodawa Miasto. Pytania dotyczą m.in. częstotliwości korzystania z transportu publicznego, w tym także oczywiście z połączenia kolejowego nr 81 na odcinku Chełm-Włodawa. Konsultacje dotyczą również oczekiwań w zakresie dostosowania infrastruktury kolejowej znajdującej się na terenie gmin będących na trasie planowanego pociągu.

Wyniki ankiety mają pomóc w zidentyfikowaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców. Chodzi o rekomendacje w zakresie zaproponowanych wstępnie korytarzy nowo projektowanej linii kolejowej. Mieszkańcy mogą zapoznać się z materiałami prezentującymi projekt, a następnie wypełnić ankietę w formie online. Link dostępny jest na stronie ratusza.

Czytaj też: Co się stało z flagami UE z ul. 1 Pułku Szwoleżerów?

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe