Gm. Ruda-Huta: Utytułowana woda

  • 09.09.2021, 05:39
  • AN
Gm. Ruda-Huta: Utytułowana woda
Do prestiżowego grona certyfikowanych partnerów projektu Marka Lubelskie dołączyła firma Aqua East Polska sp.z o.o z gminy Ruda-Huta. Wyróżnienie podczas gali Ambasador Województwa Lubelskiego odebrał osobiście prezes spółki Paweł Szychulec.

Głównym celem projektu Marka Lubelskie jest promocja produktów i usług wytwarzanych na terenie województwa lubelskiego poprzez nadawanie im zastrzeżonego znaku towarowego Marka Lubelskie, będącego symbolem jakości, innowacyjności i troski o środowisko. W tym roku certyfikatem wyróżniono dziewięć firm, wśród nich producenta wody mineralnej z powiatu chełmskiego.

- Certyfikat to dla nas szansa na promocję naszej marki. Dzięki niemu staniemy się jeszcze bardziej rozpoznawalni, co bardzo nas cieszy - podkreśla prezes Paweł Szychulec. - To wyróżnienie oznacza, że nasze produkty są dobrej jakości i warto się nimi chwalić. Cieszymy się, że doceniło je także województwo.

Aqua East - producent wody źródlanej jest obecny na rynku od ponad 10 lat. Firma zlokalizowana jest w miejscowości Ruda-Huta, na terenach ekologicznie czystych. Wokół rozciągają się sosnowe lasy rosnące na piaszczystej glebie. Walorami tych terenów są: nieskażona przyroda i brak przemysłu. Firma posiada szereg certyfikatów potwierdzających doskonałą jakość swoich produktów. 

Marka Lubelskie to innowacyjny projekt promocji gospodarczej realizowany od 15 lat. Dotychczas przywilej posługiwania się tym tytułem uzyskało 78 firm z województwa lubelskiego.

- Znaleźć się w gronie przedstawicieli Marki Lubelskie to prestiż dla naszej firmy, ale też nowe możliwości rozwoju - podsumowuje szef Aqua East.

Unikalnym produktem firmy jest “Czarna woda” Fulvica. Produkt pochodzący z naturalnych związków organicznych, które nadają mu czarną barwę, zawiera prozdrowotne kwasy fulwowe, humusowe i huminowe. Fulvica nie zawiera konserwantów, cukrów, słodzików czy sztucznych barwników. W tym roku firma wprowadziła kolejną nowość - wodę ziołową Herbella. To jedyny produkt na rynku, stworzony na bazie delikatnie musującej krystalicznej wody źródlanej i ekologicznych ekstraktów ziołowych o smaku mięty, melisy i rumianku. Od ponad 10 lat firma jest producentem wody źródlanej Baby Zdrój, która jest idealna do przygotowania posiłków dla dzieci od pierwszych dni życia.

Czytaj również: Kto zostanie wicedyrektorem w I LO w Chełmie?

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe