Organizacje świętują ze studentami

  • 09.05.2017, 11:40 (aktualizacja 25.05.2017, 11:01)
  • AN
Organizacje świętują ze studentami
Stowarzyszenie WeRwA jest organizatorem tegorocznego Chełmskiego Dnia Organizacji Pozarządowych. Święto stowarzyszeń będzie połączone ze świętem... studentów. Impreza 27 maja w Parku Miejskim.

- Myślę, że obie imprezy skorzystają na tym połączeniu, a na pewno mieszkańcy. Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć wspólnie atrakcyjną ofertę na sobotnie popołudnie, integrującą różne środowiska - przekonuje Anna Gorczyca, prezes WeRwY.

Dzień organizacji pozarządowych rozpocznie się o godz. 13 na terenie Parku Miejskiego przy Kamenie. Wszystkie organizacje, które wezmą udział w imprezie, otrzymają atrakcyjny zestaw okolicznościowych gadżetów. Specjalnie powołana komisja przeprowadzi dwa konkursy: na najciekawiej zaaranżowane stoisko stowarzyszenia i na najlepszą, najatrakcyjniejszą prezentację na scenie.

- Nagrodami dla zwycięskich organizacji będą wysokiej klasy tablety. Podczas imprezy zostanie też uhonorowany wybrany wcześniej Społecznik Roku oraz Najlepsza Organizacja Pozarządowa Roku - zapewnia Gorczyca.

Dzień chełmskich stowarzyszeń zostanie połączony z Niedźwienaliami - świętem chełmskich studentów. Równolegle z rozpoczęciem imprezy dla stowarzyszeń zacznie się ogólnodostępne grillowanie. Chełmskie schronisko dla psów przeprowadzi w tym czasie imprezę Dzień Zwierzaka. Stowarzyszenie Zbyszko będzie prowadziło gry i zabawy dla dzieci niepełnosprawnych. Tego dnia odbędzie się również Samochodowy Rajd Pań, który metę będzie miał w parku.

Do 10 maja organizatorzy czekają na zgłoszenia chełmskich stowarzyszeń, zainteresowanych imprezą. Osobą kontaktową w sprawach związanych z tegorocznym Chełmskim Dniem Organizacji Pozarządowych jest Grzegorz Gorczyca, tel. 502 342 117, mail [email protected]

Zobacz też: Rajd Pań

AN

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe