109 uczniów z krasnostawskich szkół podstawowych odebrało Stypendia Burmistrza za wybitne wyniki w nauce oraz osiągnięcia artystyczne i sportowe. Uroczysta gala, która odbyła się 24 czerwca w Krasnostawskim Domu Kultury, była okazją do uhonorowania młodych talentów oraz podziękowania rodzicom i nauczycielom za ich wsparcie.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze