W komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie w szeregi formacji oficjalnie wstąpiło 48 nowych mundurowych. Zanim jednak trafią do ochrony wschodniej granicy, przejdą intensywne szkolenie. Wtorkowa uroczystość była również doskonałą okazją do wręczenia resortowych medali oraz przekazania jednostce nowoczesnego sprzętu patrolowego.
Fot: NOSG
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze