W piątek (1 maja) w gminie Wojsławice odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Wojsławice 2026. Jak informują organizatorzy, tegoroczne warunki nie należały do najłatwiejszych – ryba tego dnia nie brała zbyt chętnie, a kapryśna aura postawiła przed uczestnikami dodatkowe wyzwania. Mimo to uczestnicy wykazali się dużą cierpliwością i poradzili sobie w tych wymagających okolicznościach.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Mirosław Iwanicki, waga ryb: 4,115 kg;
II miejsce: Jacek Ciołek, waga ryb: 4,035 kg;
III miejsce: Dominik Bednarczuk, waga ryb: 2,895 kg;
Nagroda za największą rybę: Mirosław Iwanicki, waga: 1,310 kg.
Puchary dla zwycięzców ufundowała gmina Wojsławice. Dodatkowe nagrody pieniężne zostały przekazane z inicjatywy wójta gminy Wojsławice – Bartłomieja Szajnera.
Fot: Gmina Wojsławice
![Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Wojsławice 2026 [GALERIA ZDJĘĆ] Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Wojsławice 2026 [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/05/01/sm-4x3-zawody-wedkarskie-o-puchar-wojta-gminy-wojslawice-2026-galeria-zdjec-1777630731-44.jpg)

![Gm. Sawin. Odkrywanie świata zaczyna się od pytania. Warsztaty „Odkryjmy to!” w Bukowie Wielkiej [GALERIA ZDJĘĆ] Gm. Sawin. Odkrywanie świata zaczyna się od pytania. Warsztaty „Odkryjmy to!” w Bukowie Wielkiej [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2026/04/30/sm-4x3-gm-sawin-odkrywanie-swiata-zaczyna-sie-od-pytania-warsztaty-odkryjmy-to-w-bukowie-wielkiej-ga-1777536958-0.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze