W piątek (1 maja) w gminie Wojsławice odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Wojsławice 2026. Jak informują organizatorzy, tegoroczne warunki nie należały do najłatwiejszych – ryba tego dnia nie brała zbyt chętnie, a kapryśna aura postawiła przed uczestnikami dodatkowe wyzwania. Mimo to uczestnicy wykazali się dużą cierpliwością i poradzili sobie w tych wymagających okolicznościach.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Mirosław Iwanicki, waga ryb: 4,115 kg;
II miejsce: Jacek Ciołek, waga ryb: 4,035 kg;
III miejsce: Dominik Bednarczuk, waga ryb: 2,895 kg;
Nagroda za największą rybę: Mirosław Iwanicki, waga: 1,310 kg.
Puchary dla zwycięzców ufundowała gmina Wojsławice. Dodatkowe nagrody pieniężne zostały przekazane z inicjatywy wójta gminy Wojsławice – Bartłomieja Szajnera.
Fot: Gmina Wojsławice
Napisz komentarz
Komentarze