Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]
Dzielnicowy z gminy Mircze ustalił, że na jednej z posesji przetrzymywane są psy w bardzo złych warunkach bytowych. Informacje się potwierdziły. 16 psów zastano w strasznym stanie. Żaden z nich nie miał prawdziwej budy. Pieski były uwiązane na krótkich łańcuchach i niedożywione. 52-letni małżonkowie odpowiedzą za znęcanie się nad zwierzętami.
Więcej w artykule: Głodzone, uwiązane, bez budy. Dramat 16 psów, właściciele odpowiedzą za znęcanie [ZDJĘCIA]
Fot: KPP Hrubieszów
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze