W piątek, 12 grudnia, na terenie chełmskiej jednostki wojskowej odbyły się uroczystości z okazji Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii, których gospodarzem był 19. Chełmski Dywizjon Artylerii Samobieżnej.
Były one doskonałą okazją do wspólnego uczczenia tradycji, siły i profesjonalizmu artylerzystów, uhonorowania żołnierzy za ich służbę oraz złożenia przysięgi przez klasy mundurowe. Była też okolicznościowa msza, uroczysty apel j defilada. A żołnierze i pracownicy otrzymali odznaczenia i listy pamiątkowe.
fot. 19 DAS/st. szer. Paulina Jaworska
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze