Gm. Fajsławice. Ich ciężka praca została doceniona. 41 uczniów ze stypendiami wójta [GALERIA ZDJĘĆ]
Aż 41 uczniów z Gminy Fajsławice otrzymało stypendia za osiągnięcia naukowe, a kolejnych dziesięcioro zostało wyróżnionych za sukcesy sportowe i przedmiotowe. Samorząd przeznaczył na nagrody i stypendia łącznie 40,8 tys. zł, a liczba stypendystów wzrosła o dziesięć w porównaniu z ubiegłym rokiem.
fot. UG Fajsławice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze