Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie zakończył kolejny rok akademicki [GALERIA ZDJĘĆ]
W mijającym roku akademickim słuchacze wzięli udział w szeregu interesujących spotkań i prelekcji – od tematów społecznych i zdrowotnych, przez kulturę, historię i sztukę. Nie zabrakło także aktywności ruchowych i wspólnych wyjazdów. Wielu słuchaczy zakończyło rok z wyróżnieniem i podziękowaniami.
Fot: UTW w Chełmie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze