XXVIII Turniej Piłki Nożnej Oldbojów w Dorohusku
Pięć drużyn stanęło w szranki w XXVIII Turniej Piłki Nożnej Oldbojów im. Edwarda Pusiaka, który rozegrał się na murawie w Dorohusku. Cykliczne wydarzenie organizowane przez lokalny klub Granica oraz Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki było poświęcone pamięci działacza sportowego i pracownika Zrzeszenia LZS, który zmarł w wieku 38 lat.
fot. Konrad Czebiera
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze