Minister Kierwiński we Włodawie i Chełmie [ZDJĘCIA]
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Marcin Kierwiński odwiedził w poniedziałek rejon wschodniej granicy Polski. Wizyta objęła m.in. Placówkę Straży Granicznej we Włodawie oraz Komendę Nadbużańskiego Oddziału SG w Chełmie. Głównym tematem była sytuacja na granicy z Białorusią i uruchomienie ostatniego odcinka bariery elektronicznej nad rzeką Bug.
Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ
Fot. Straż Graniczna, MSWiA
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze