Gm. Krasnystaw. Bezpieczne powitanie lata w Krupem [GALERIA ZDJĘĆ]
29 czerwca na placu przy remizie OSP w Krupem odbyło się wydarzenie pod hasłem „Bezpieczne Powitanie Lata”. W wydarzeniu uczestniczył starosta krasnostawski Janusz Szpak, który w swoim wystąpieniu podkreślił rolę współpracy samorządów i służb ratunkowych w budowaniu świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa. W programie znalazło się uroczyste zaprzysiężenie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, która oficjalnie dołączyła do strażackiej społeczności. Odbyły się również warsztaty kulinarne, w tym wypiek lubelskiego cebularza, a także degustacje potraw regionalnych. Na scenie zaprezentowały się lokalne zespoły i soliści. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy ratownictwa przygotowane przez policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Dla najmłodszych przygotowano strefę zabaw z dmuchańcami, animacjami i grami. Zwieńczeniem dnia była wieczorna dyskoteka pod chmurką.
fot. OSP Krupe, Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie
Napisz komentarz
Komentarze