Zakończenie roku szkolnego 2024/25 w Liceum Ogólnokształcącym w Dubience [GALERIA ZDJĘĆ]
W piątek, 27 czerwca, w LO Dubienka odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po mszy świętej, która odprawiona została w kościele parafialnym w Dubience, wszyscy spotkali się w budynku szkoły, gdzie uczniowie otrzymali świadectwa i dyplomy.
Fot: LO w Dubience
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze