Gm. Gorzków. 24 pary świętowały "Złote gody" [GALERIA ZDJĘĆ]
W czwartek, 26 czerwca, w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Gorzkowie odbyła się uroczystość „Złotych Godów”, podczas której uhonorowano 24 pary małżeńskie świętujące 50-lecie pożycia. Jubilaci, którzy zawarli związki małżeńskie w 1975 roku, zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez prezydenta RP. Odznaczenia wręczył wójt gminy Gorzków Piotr Cichosz, a gratulacje przekazał także członek zarządu powiatu – Mariusz Frąc.
W gronie uhonorowanych znaleźli się: Lucyna i Jerzy Bortaccy, Irena i Stanisław Chachajowie, Kazimiera i Marian Czaplińscy, Teresa i Tadeusz Janiszewscy, Ewa i Stanisław Jaremkowie, Henryka i Wiesław Kędrakowie, Teresa i Kazimierz Krakowie, Maria i Stanisław Królowie, Alicja i Tadeusz Krzyżanowscy, Henryka i Stanisław Łysakowscy, Krystyna i Kazimierz Malinowscy, Urszula i Ryszard Nawroccy, Maria i Stanisław Olechowie, Danuta i Ludwik Parka, Ruta i Wiesław Pieńkowie, Danuta i Edward Puławscy, Maria i Tadeusz Rysakowie, Maria i Ryszard Sowowie, Maria i Piotr Stasieczkowie, Wanda i Zygmunt Szewczakowie, Maria i Janusz Traczyńscy, Urszula i Marek Włochowie, Alina i Jerzy Wójtowiczowie oraz Maria i Witold Zakościelni.
fot. Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie
Napisz komentarz
Komentarze