Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Organizacje świętują ze studentami

Stowarzyszenie WeRwA jest organizatorem tegorocznego Chełmskiego Dnia Organizacji Pozarządowych. Święto stowarzyszeń będzie połączone ze świętem... studentów. Impreza 27 maja w Parku Miejskim.
Organizacje świętują ze studentami

- Myślę, że obie imprezy skorzystają na tym połączeniu, a na pewno mieszkańcy. Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć wspólnie atrakcyjną ofertę na sobotnie popołudnie, integrującą różne środowiska - przekonuje Anna Gorczyca, prezes WeRwY.

Dzień organizacji pozarządowych rozpocznie się o godz. 13 na terenie Parku Miejskiego przy Kamenie. Wszystkie organizacje, które wezmą udział w imprezie, otrzymają atrakcyjny zestaw okolicznościowych gadżetów. Specjalnie powołana komisja przeprowadzi dwa konkursy: na najciekawiej zaaranżowane stoisko stowarzyszenia i na najlepszą, najatrakcyjniejszą prezentację na scenie.

- Nagrodami dla zwycięskich organizacji będą wysokiej klasy tablety. Podczas imprezy zostanie też uhonorowany wybrany wcześniej Społecznik Roku oraz Najlepsza Organizacja Pozarządowa Roku - zapewnia Gorczyca.

Dzień chełmskich stowarzyszeń zostanie połączony z Niedźwienaliami - świętem chełmskich studentów. Równolegle z rozpoczęciem imprezy dla stowarzyszeń zacznie się ogólnodostępne grillowanie. Chełmskie schronisko dla psów przeprowadzi w tym czasie imprezę Dzień Zwierzaka. Stowarzyszenie Zbyszko będzie prowadziło gry i zabawy dla dzieci niepełnosprawnych. Tego dnia odbędzie się również Samochodowy Rajd Pań, który metę będzie miał w parku.

Do 10 maja organizatorzy czekają na zgłoszenia chełmskich stowarzyszeń, zainteresowanych imprezą. Osobą kontaktową w sprawach związanych z tegorocznym Chełmskim Dniem Organizacji Pozarządowych jest Grzegorz Gorczyca, tel. 502 342 117, mail [email protected]

Zobacz też: Rajd Pań


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama