Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 22:59
Reklama

Organizacje świętują ze studentami

Stowarzyszenie WeRwA jest organizatorem tegorocznego Chełmskiego Dnia Organizacji Pozarządowych. Święto stowarzyszeń będzie połączone ze świętem... studentów. Impreza 27 maja w Parku Miejskim.
Organizacje świętują ze studentami

- Myślę, że obie imprezy skorzystają na tym połączeniu, a na pewno mieszkańcy. Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć wspólnie atrakcyjną ofertę na sobotnie popołudnie, integrującą różne środowiska - przekonuje Anna Gorczyca, prezes WeRwY.

Dzień organizacji pozarządowych rozpocznie się o godz. 13 na terenie Parku Miejskiego przy Kamenie. Wszystkie organizacje, które wezmą udział w imprezie, otrzymają atrakcyjny zestaw okolicznościowych gadżetów. Specjalnie powołana komisja przeprowadzi dwa konkursy: na najciekawiej zaaranżowane stoisko stowarzyszenia i na najlepszą, najatrakcyjniejszą prezentację na scenie.

- Nagrodami dla zwycięskich organizacji będą wysokiej klasy tablety. Podczas imprezy zostanie też uhonorowany wybrany wcześniej Społecznik Roku oraz Najlepsza Organizacja Pozarządowa Roku - zapewnia Gorczyca.

Dzień chełmskich stowarzyszeń zostanie połączony z Niedźwienaliami - świętem chełmskich studentów. Równolegle z rozpoczęciem imprezy dla stowarzyszeń zacznie się ogólnodostępne grillowanie. Chełmskie schronisko dla psów przeprowadzi w tym czasie imprezę Dzień Zwierzaka. Stowarzyszenie Zbyszko będzie prowadziło gry i zabawy dla dzieci niepełnosprawnych. Tego dnia odbędzie się również Samochodowy Rajd Pań, który metę będzie miał w parku.

Do 10 maja organizatorzy czekają na zgłoszenia chełmskich stowarzyszeń, zainteresowanych imprezą. Osobą kontaktową w sprawach związanych z tegorocznym Chełmskim Dniem Organizacji Pozarządowych jest Grzegorz Gorczyca, tel. 502 342 117, mail [email protected]

Zobacz też: Rajd Pań


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama