Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 14:02
Reklama Reklama firmy Pomix

Magiczna baśń ogrodów

Wśród wielu pomysłów na udane wakacje, wizyta w Magicznych Ogrodach wydaje się szczególnie przyjazna z powodu ogromnej ilości rosnących tam roślin, które naturalnie podnoszą naszą odporność.
Magiczna baśń ogrodów

Niektórzy mówią, że świat jest mały. Szczególnie wtedy, kiedy spotykamy swojego znajomego w Australii. Ale przecież kwestia wielkości jest względna, bo nie znamy innego świata, a do tego wiele zależy także od naszego wzrostu i długości życia.

- Maluchom spacer po ogrodzie może zająć wiele godzin, bo tyle jest tam rzeczy do odkrycia. Pomyślmy także o tym, że kilka tysięcy lat istnienia naszej cywilizacji zostawiło po sobie wiele fascynujących śladów, których nie widać. Krótko mówiąc, jest wokół nas mnóstwo tajemnic, które powiększają nasz świat, czasem do naprawdę ogromnych rozmiarów - tłumaczy Kuba Grabski z Magicznych Ogrodów. -  Czemu służą te myśli? Otóż temu, żeby poczuć, ile fantastycznych i niepokojących historii kryje milion roślin rosnących w Magicznych Ogrodach. Bo to świetne miejsce do schronienia się baśni, której nie da się poznać podczas jednej wizyty w Trzciankach.

Skoro baśń, to musi być zamek i wróżki. W Ogrodach żyją wróżki Smużki. Powstały one z pragnienia kwiatu, który chciał być wolny niczym motyl. Od legendarnego założyciela Magicznych Ogrodów Zorana otrzymały skrzydła i od tej pory malują świat tysiącem barw.

- W każdej z dwunastu magicznych krain maluchy mogą odkrywać baśniową historię, a ich dziadkowie i rodzice obudzić uśpione w sobie dziecko. Jak? Na przykład przez chodzenie podziemnymi tunelami albo zjechanie z 15-metrowej Krasnoludzkiej Wieży Prób. Dorośli są potrzebni także do uruchomienia karuzeli, a w końcu do niekończących się rozmów ze swoimi podopiecznymi - dodaje Grabski.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama