Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Biuro Pawłowskiej otwarte [VIDEO]

W minioną sobotę (7 marca) Monika Pawłowska otworzyła swoje biuro w Chełmie. Mieści się ono przy ul. Lwowskiej 13D.

Na uroczystym otwarciu pojawiła się Agata Fisz, była prezydent Chełma, a także poseł Andrzej Rozenek. Podkreślali, że biuro będzie zawsze otwarte dla mieszkańców, którzy zechcą zgłosić parlamentarzystce swoje problemy.

Monika Pawłowska była związana z Sojuszem Lewicy Demokratyczniej, później z Wiosną Roberta Biedronia zdobyła mandat poselski po raz pierwszy. W naszym okręgu otrzymała blisko 13 000 głosów. W listopadzie zeszłego roku została wybrana na wiceprzewodniczącą Klubu Parlamentarnego Lewicy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama