Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 października 2022 13:06
Reklama Reklama sprzedaży domów na Os. Niedźwiadek w Chełmie

Znany podróżnik znów odwiedzi Chełm

Na spotkaniu z Wojciechem Cejrowskim w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej sala biblioteki była wypełniona po brzegi. Czy podróżnik znów przyciągnie tłumy?
Znany podróżnik znów odwiedzi Chełm

Tyn razem Wojciech Cejrowski przyjeżdża do Chełma na zaproszenie Chełmskiego Domu Kultury. Spotkanie z nim odbędzie się w sali widowiskowej.

 

Forma występu to stand up comedy, czyli człowiek z mikrofonem na pustej scenie, bez rekwizytów, który bawi publiczność przez półtorej godziny. Cejrowski nie będzie śpiewał ani tańczył, a jedynie opowiadał, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Podróżnik w swoich stand upach nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.

 

Wojciech Cejrowski to podróżnik, poszukiwacz ginących plemion Amazonii, osobowość telewizyjna, popularny dziennikarz radiowy, artysta kabaretowy (sam o sobie mówi: "jestem komediant"), pisarz i publicysta, satyryk - gorący krytyk biurokracji i socjalizmu, krytyk muzyczny, fotografik... a z zawodu cieśla. Cokolwiek robi - zawsze z pasją. Jest gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku kości bezkompromisowy. Szczodry w krytyce. Oszczędny w pochwałach. Dla jednych to zaleta, dla innych największa jego wada. 

 

Występ odbędzie się na początku listopada. Bilety w cenie 65 zł do nabycia w kasach ChDK.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama