Szkoleniowiec biało-zielonych siatkarzy został zaproszony przez selekcjonera siatkarskiej reprezentacji Polski Nikolę Grbicia i jako trener pomagał sztabowi kadry narodowej przez trzy pierwsze tygodnie maja, a także podczas trwającego obecnie tygodnia przygotowań.
- To był dla mnie niezwykle ciekawie i intensywnie spędzony czas, który przyniósł dużo nowych spostrzeżeń, dużo dyskusji i rozmów inspirujących. Próbowałem także oczywiście pomóc w treningu reprezentantom Polski - mówi Krzysztof Andrzejewski. - Mam nadzieję, że zdobyte doświadczenie przełoży się również pozytywnie na moją pracę w sezonie ligowym.



Napisz komentarz
Komentarze