Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Piłka nożna

Turniej służb mundurowych w Woli Uhruskiej [GALERAI ZDJĘĆ]

W Woli Uhruskiej, w piątek, 8 maja, rozegrano piłkarski turniej służb mundurowych, w którym wzięło udział dziewięć drużyn. Zwyciężyła Policja we Włodawie, przed 19. Samodzielnym Dywizjonem Artylerii Samobieżnej w Chełmie i 19 Nadbużańską Brygadą Obrony Terytorialnej.

Fot: Powiat Włodawski

Organizatorzy przyznali także wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został Damian Rusiecki, a bramkarzem turnieju został Paweł Kowalski. Tytuł króla strzelców zdobył Mateusz Szczerbakow, a wyróżnienie dla najstarszego zawodnika otrzymał Zbigniew Bytof.

Rozgrywki zgromadziły reprezentacje różnych formacji związanych z bezpieczeństwem regionu. Po zakończeniu meczów najlepszym zespołom wręczono puchary i nagrody. W ceremonii uczestniczyli m.in. starosta włodawski Mariusz Zańko oraz wójt gminy Wola Uhruska Jacek Kozyra.

Czytaj też:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mirek 09.05.2026 21:51
Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom turnieju! 👏 Dziękujemy organizatorom i kibicom za wspólnie stworzoną wyjątkową atmosferę. wyniki: 1 miejsce - Policja we Włodawie 2 miejsce - 19 Samodzielny Dywizjon Artylerii Samobieżnej w Chełmie 3 miejsce -19 Nadbużańska Brygada Obrony Terytorialne

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama