Bardzo dobrze w kategorii 48 kg spisał się Kamil Kierejewski, który nie dał szans rywalom, wygrał wszystkie pojedynki i zajął najwyższy stopień podium. Niewiele do medalu zabrakło natomiast Maksymowi Bartosikowi, który w walce o brązowy krążek w kategorii 60 kg, po zwycięstwie w trzech starciach, musiał uznać wyższość rywala i finalnie uplasował się na piątej lokacie.
Zapasy
Kolejne złoto Cementu Gryfa Chełm
Z jednym medalem wrócili zawodnicy Cementu Gryfa Chełm, którzy wzięli udział w XXXIV Turnieju o Puchar Sobieskiego, który odbył się w trakcie zgrupowania Kadry Narodowej Kadetów w Poznaniu. W rywalizacji brali udział reprezentanci Polski, ale również Litwy, Gruzji, Czech i Ukrainy.
- 26.01.2026 13:20
Reklama



Napisz komentarz
Komentarze