Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Uwaga na drodze krajowej!

Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką w Izbicy. DK17 była całkowicie zablokowana [ZDJĘCIA]

W miejscowości Izbica doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. Droga krajowa nr 17 była przez długi czas całkowicie nieprzejezdna, a policja wyznaczyła objazdy dla kierowców.
Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką w Izbicy. DK17 była całkowicie zablokowana [ZDJĘCIA]

Autor: Czołowe zderzenie w Izbicy.

Źródło: KPP w Krasnymstawie

Do zdarzenia doszło na zakręcie drogi, który przy obecnych warunkach pogodowych okazał się wyjątkowo zdradliwy. Służby ratunkowe pracowały na miejscu, zabezpieczając ślady i udzielając pomocy poszkodowanym.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, jadący od strony Zamościa, na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Siła uderzenia była duża – do szpitala została przetransportowana pasażerka audi. Badanie wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi - informuje podkomisarz Anna Chuszcza, rzeczniczka prasowa KPP w Krasnymstawie.

Poniżej zdjęcia ze zdarzenia:
Aktualizacja: droga jest już całkowicie przejezdna.
Wyznaczone objazdy

W związku z całkowitą blokadą trasy, funkcjonariusze zorganizowali objazdy, które miały rozładować tworzące się zatory:

  • Dla samochodów ciężarowych jadących od Zamościa: trasa prowadzi przez Turobin, Biłgoraj, Wysokie oraz Żółkiewkę.
  • Dla pojazdów jadących od strony Lublina: na rondzie Unii Europejskiej (węzeł z DK17) kierowcy kierowani są w stronę Żółkiewki.

Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Policja oraz służby drogowe apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności, cierpliwość oraz ścisłe stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Pamiętajmy, że przy śliskiej nawierzchni nawet niewielka prędkość na łuku drogi może doprowadzić do tragedii.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner Monter
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: informatykTreść komentarza: I co? Przedsiębiorcy walą oknami i drzwiami?Data dodania komentarza: 1.04.2026, 11:37Źródło komentarza: Nowy punkt na mapie przedsiębiorczości. Chełm uruchamia hub technologicznyAutor komentarza: KiziaTreść komentarza: Po co wam te psy w blokach?Data dodania komentarza: 1.04.2026, 07:07Źródło komentarza: Chełm. Jak sąsiedzi trują zwierzęta! Resztki do kosza, a nie na trawnik!Autor komentarza: JanekTreść komentarza: Ciekawe ile ta droga wytrzyma skoro wzięte po kosztach za pół ceny pozdroData dodania komentarza: 31.03.2026, 21:11Źródło komentarza: Pow. krasnostawski. Nowa jakość na trasie Krasnystaw – NiemieniceAutor komentarza: JojoTreść komentarza: No ciekawe jest że są w stanie wykonać inwestycje praktycznie za pół ceny niżeli była wyceniona czyli około 36 mln przy wzroście paliwa o 40 procent i masy bitumicznej o ponad 10 procent powodzeniaData dodania komentarza: 31.03.2026, 21:09Źródło komentarza: Pow. krasnostawski. Nowa jakość na trasie Krasnystaw – NiemieniceAutor komentarza: Bob BudowniczyTreść komentarza: Pasuje tutaj fragment filmu Stanisława Barei pt. "Poszukiwany, poszukiwana": "(...) "Ależ, panie dyrektorze! Tu jest jezioro" - zwrócono mu uwagę. "A to nie, nie, to nie. A nie! Dobrze! To jezioro damy tutaj, a ten niech sobie stoi w zieleni" "Data dodania komentarza: 31.03.2026, 20:02Źródło komentarza: Hala sportowa w Chełmie na terenie dawnego wysypiska? Radni mają poważne wątpliwości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama