Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama
Pokonał go zakręt

Zjechał z drogi w Świerżach i uderzył w drzewo

Z obrażeniami ciała trafił do szpitala 39-latek, który doprowadził do wypadku na drodze w Świerżach. Wszystko wskazuje na to, że stracił panowanie nad autem.
Z obrażeniami ciała trafił do szpitala 39-latek, który doprowadził do wypadku na drodze w Świerżach we wtorek (18 listopada) tuż przed godziną 19:00.
Kierowca stracił panowanie nad autem na drodze w Świerżach.

Źródło: KMP w Chełmie

Do wypadku tego doszło we wtorek (18 listopada) tuż przed godziną 19:00 w miejscowości Świerże w gminie Dorohusk. 

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy chełmskiej drogówki wynika, że kierujący fiatem na zakręcie stracił panowanie nad autem, w wyniku czego zjechał na pobocze, po czym uderzył w znak drogowy, a następnie w drzewo - informuje podkomisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Kierowca – 39-letni mężczyzna - z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazała, że był trzeźwy. Jadący wraz z nim 57-letni pasażer nie odniósł obrażeń.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

- Apelujemy o rozsądek i rozwagę oraz starajmy się przewidywać zagrożenia. To, czy bezpiecznie dojedziemy do celu, zależy również od nas samych – ostrzega policjantka.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JqTreść komentarza: A co mieszkańcy tych ośrodków robią na codzień? Moze jak chcą wiecej to niech zapracują? Poodsnieżają na mieście chociaż?Data dodania komentarza: 28.01.2026, 18:35Źródło komentarza: Chełm. 48 zł dziennie za osobę. Spór o schroniska dla osób bezdomnychAutor komentarza: RomekTreść komentarza: Jak nie ma z czego robić oszczędności to jak? Ja to akurat rozumiem doskonale... raz w życiu wziąłem pożyczkę i skończyło się tak, że nie dałem rady spłacić bo straciłem pracę. No i z tego zrobił się dług,na szczęście spłacam w kruku więc w ratach. Ale odliczam kiedy skończę!!Data dodania komentarza: 28.01.2026, 16:25Źródło komentarza: Od wypłaty do wypłaty. Tak żyje dziś co piąty Polak: bez oszczędnościAutor komentarza: miejscowaTreść komentarza: Próbuje być politykiem, to dlatego! Ale on się do tego nie nadaje!Data dodania komentarza: 28.01.2026, 15:03Źródło komentarza: Kadrowe zmiany w MOSiR pod lupą komisji. Radny wymusił debatęAutor komentarza: kasiaTreść komentarza: Może zacznij sie leczyć na nogi bo na głowę za późnoData dodania komentarza: 28.01.2026, 13:38Źródło komentarza: - Wszystko zależy teraz od Państwa – prezydent Chełma Jakub Banaszek rzuca wyzwanie ogólnopolskim mediomAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: A odpowiedzi wciąż brak. Czyżby fani pisu mieli coś do ukrycia. A może się wstydzą, że na takie coś oddali głos.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 10:29Źródło komentarza: - Wszystko zależy teraz od Państwa – prezydent Chełma Jakub Banaszek rzuca wyzwanie ogólnopolskim mediom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama