Złoty medal wywalczyła Emilia Budych (kat. 46 kg), srebrny Natalia Strojna (kat. 62 kg), zaś brązowy Zofia Jankowska (kat. 54 kg), natomiast na piątych lokatach uplasowały się Wiktoria Przyczyna (kat. 54 kg) i Blanka Golec (kat. 66 kg). Wspólnie zapaśniczki Cementu Gryfa Chełm wywalczyły pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, ex aequo z reprezentantkami ZKS-u Gogolin.
- Cieszy nas ten sukces, ponieważ pokazuje solidne zaplecze i owocne skutki treningów. W przyszłych latach liczymy, że będą również sięgały po medale w grupach kadetek i juniorek - dodaje Zdzisław Biały, wiceprezes Cementu Gryfa Chełm.
Teraz czytane:



![Pow. krasnostawski. Archeologiczne skarby lokalnych poszukiwaczy na wystawie „Pod warstwą czasu” [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-pow-kranostawski-wystawa-pod-warstwa-czasu-oficjalnie-otwarta-1765529253.jpg)






![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [7-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765062540.jpg)
![Śmierć na drodze. Mieszkaniec powiatu krasnostawskiego wjechał w autobus. Zginął na miejscu [ZDJĘCIA] W sobotę (6 grudnia) nad ranem w miejscowości Kolonia Siedliszczki. Kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu drogowego i zderzył się z autobusem.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-na-drodze-mieszkaniec-powiatu-krasnostawskiego-wjechal-w-autobus-zginal-na-miejscu-1765114551.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze