W finale zespół eXc mobile Ochota, który zasilają Krystian Nowakowski i Miłosz Nowakowski, mierzył się z niemieckim Eintracht Spandau Berlin i zwyciężył 2:0. Mimo jednostronnego wyniku, rywale Polaków postawili silny opór, a ponadto mogą pochwalić się posiadaniem w swoich szeregach Norberta Jaszczaka, czyli jednego z najlepszych zawodników socca, utytułowanym również mianem Socca Hero. Dodatkowo, Krystian Nowakowski, który występuje również w barwach Astry Leśniowice, został wybrany MVP turnieju.
- Można powiedzieć, że udało nam się zdobyć "potrójną koronę", ponieważ w tym roku zwyciężyliśmy już w Mistrzostwach Polski i w Pucharze Polski, a do tego dołożyliśmy jeszcze triumf w międzynarodowym turnieju sześcioosobowej piłki - mówi Krystian Nowakowski. - W rozgrywkach klubowych zdobyliśmy tym samym wszystko, co jest możliwe do osiągnięcia.
Oprócz Krystiana i Miłosza Nowakowskich, w składzie zwycięskiego składu byli: Krzysztof Jabłoński, Kamil Jurga, Dawid Brewczyński, Karol Bienias, Kacper Cetlin, Piotr Jamroż i jeszcze jeden zawodnik Astry Leśniowice Władysław Oryszczuk.
Kolejną szansą na trofea dla naszych reprezentantów Polski w socca będą Mistrzostwa Świata, które rozegrają się w meksykańskim Cancún.
Teraz czytane:



![Włodawa. Roztańczony Dzień Kobiet i kulturalne wyróżnienie. Wyjątkowy wieczór w MDK [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-wlodawa-roztanczony-dzien-kobiet-i-kulturalne-wyroznienie-wyjatkowy-wieczor-w-mdk-zdjecia-1772873014.jpg)





![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-22-2-2026-1772321406.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze