Zespół wystąpił tam w składzie: Andrzej Borowiec, Krzysztof Banucha, Przemysław Mazurek, Rafał Radecki, Dariusz Salczyński (jeden gol), Czesław Rak, Wojciech Wójtowicz (dwa gole), Piotr Sawicki (trzy gole), Nico Reghin, Zbigniew Chołyk, Grzegorz Depta i Ludwik Kawalec. Wspólnie udało im się wywalczyć szóstą lokatę, za co otrzymali puchar, dyplom i pamiątkowe medale.
Czytaj również:


Napisz komentarz
Komentarze