W mixie Damian Siedlecki wspólnie z zawodniczką z Łodzi zajął trzecie miejsce w kategorii seniorów, natomiast wśród juniorów Weronika Łukaszewska i Michał Kaniewski uplasowali się na siódmym.
Damian Siedlecki dobrą celność zaprezentował również indywidualnie. W karabinie pneumatycznym wynikiem 607 pkt zapewnił sobie trzecie miejsce w eliminacjach oraz piąte w finale. Podczas drugiego startu w tej samej konkurencji zajął z kolei drugą lokatę, uzyskując 610,1 pkt. W karabinie pneumatycznym rywalizowali także Michał Kaniewski oraz Weronika Łukaszewska, pierwszego dnia zajmując kolejno ósme (583 pkt) i 16. miejsca (595,4 pkt), a drugiego szóste (589 pkt) oraz 13. (595,7 pkt).
Teraz czytane:



![Włodawa. Roztańczony Dzień Kobiet i kulturalne wyróżnienie. Wyjątkowy wieczór w MDK [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-wlodawa-roztanczony-dzien-kobiet-i-kulturalne-wyroznienie-wyjatkowy-wieczor-w-mdk-zdjecia-1772873014.jpg)





![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-22-2-2026-1772321406.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze