Srebro w kata wywalczyła dla chełmskiej Satori Zofia Wasiuk. Pozostałe krążki to z kolei efekt dobrych występów w kumite. Złoto zdobyli: Henryk Woźniak, Szymon Grabowski i Mateusz Hurko, srebro: Artur Hodała, Franciszek Dobrowolski, Anna Gąbka, Kacper Krukowski, Aleksander Witkowski, Adam Wójtowicz i Michał Łatka, zaś brązowy Szczepan Korkosz.
Teraz czytane:



Napisz komentarz
Komentarze