Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama
Zapasy

Dwa medalowe starty LMKS-u Krasnystaw

Początek października do udanych z pewnością mogą zaliczyć wychowankowie LMKS-u Krasnystaw. Stawali oni na podium zarówno w turnieju w województwie lubelskim, jak też w mazowieckim.
Dwa medalowe starty LMKS-u Krasnystaw

12 zawodników krasnostawskiego LMKS-u bardzo dobrze zaprezentowało się ma matach Stoczka Łukowskiego, gdzie odbył się turniej o Puchar Wójta, będący zarazem Otwartymi Mistrzostwami Województwa Lubelskiego, które zgromadziły 250 uczestników z różnych zakątków Polski. Złote medale zdobyli Igor Modrzyński i Mateusz Matysiak, srebrny Ksawier Suszek, natomiast brązowe: Antoni Mazur, Franciszek Cichosz, Daniel KuraMikołaj Kończyński, Aleksander Oleszczuk, Marcel Bogdański i Jakub Dulak.

- Zmagania w Stoczku Łukowskim były dla nas jednocześnie zawodami kontrolnymi przed Mistrzostwami Makroregionu, które są zaliczane do Współzawodnictwa Krajowego Dzieci i Młodzieży, a które odbędą się w Rzeszowie 25 października - mówi trener LMKS-u Krasnystaw Adam Swatek. - O dobrej formie naszych zawodników w tym turnieju świadczy fakt zdobycia dziesięciu medali indywidualnych, ale również zajęcie drugiego miejsca w klasyfikacji drużynowej.

W tym samym czasie najmłodsi wychowankowie klubu udali się do miejscowości Nowe Iganie (powiat siedlecki), gdzie odbył się Wojewódzki Turniej Zapaśniczy. Zdobyli tam osiem złotych i po trzy srebrne oraz brązowe medale, co przełożyło się na zdobycie najwyższego stopnia podium w klasyfikacji klubowej. Krasnostawscy zapaśnicy wyprzedzili tym samym reprezentantów gospodarzy oraz rywali z klubu UKS-u Niska Warszawa.

Czytaj również:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: DamianTreść komentarza: Dobry satyryczny komentarz :)Data dodania komentarza: 29.01.2026, 14:36Źródło komentarza: Gm. Żmudź. Baza ochotników przejdzie lifting. Gmina chce wyremontować plac przy jednostceAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Oby tylko od niej nie spłonęła.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 12:26Źródło komentarza: Koniec z „Dobrym posiłkiem w szpitalach”. Powrót do przeszłościAutor komentarza: JanTreść komentarza: Ta Pani co opisała sytuację mieszka na osiedlu Baraki. Zostało ono wyremontowane na koszt miasta zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz Wybudowane 2 parkingi, boisko itp. Za remont nie zapłaciła ani grosza i ma pretensje że os. Morawinek jest odśnieżane. Jakoś nie zauważa że tam nie ma nic. Ani parkingu, boiska, stare dziurawe płyty chodnikowe, bez monitoringu. Łatwo być roszczeniową osobą jak się wszystko dostało za darmo.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rejowiec Fabryczny. Tak miasto walczy z ciężką zimą. Nie wszyscy są zadowoleni z pracy samorządowych służb.Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: A Ty zapewne jesteś w trakcie leczenia. Jak widać z komentarza leczenie nie skutkuje. Życzę zdrowia.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:33Źródło komentarza: - Wszystko zależy teraz od Państwa – prezydent Chełma Jakub Banaszek rzuca wyzwanie ogólnopolskim mediomAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: I tu się z Tobą całkowicie zgadzam.Tak na prawdę to w ogóle nie wiadomo do czego się nadaje.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:18Źródło komentarza: Kadrowe zmiany w MOSiR pod lupą komisji. Radny wymusił debatę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama