Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Będzie pogoń za lisem

Wojsławice. Zapowiedź IV edycji Towarzyskich Zawodów Jeździeckich. Obchody św. Hubertusa

Wydarzenie o charakterze sportowo-rekreacyjnym odbędzie się 4 października w Wojsławicach przy ul. Grabowieckiej, na terenie o nazwie "Nasz Wygon". To tradycyjne święto myśliwych i jeźdźców rozpocznie się o godzinie 13:00.
Wojsławice. Zapowiedź IV edycji Towarzyskich Zawodów Jeździeckich. Obchody św. Hubertusa

Źródło: Powiat Chełmski

Po uroczystym powitaniu gości o godzinie 13:00, rozpoczną się zmagania. O godzinie 13:30 odbędą się dziecięco-młodzieżowe zawody w skokach przez przeszkody, dające szansę młodym jeźdźcom na sprawdzenie swoich umiejętności. Kulminacyjnym punktem zawodów będą tradycyjne gonitwy „Pogoń za lisem" oraz „Mała Pogoń za lisem", które rozpoczną się o 14:30.

W programie znalazło się również miejsce na popularne zawody Hobby Horse, które wystartują o 15:10, a o 16:00 nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Organizatorzy przewidzieli również czas na integrację podczas wspólnego ogniska. Szczegółowy regulamin wydarzenia oraz wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej powiatu chełmskiego. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

JS 19.10.2025 18:00
Szkoda ze nikt nie wpomnial o człowieku która zaczął te tradycje z miłości do koni i który całym swoimi sercem zaszczepił ta miłości w nowym pokoleniu! Ireneusz Swatek!

szukanie dziury 21.10.2025 07:43
Ty wspomniałeś, więc w czym jest problem?

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama