Na pierwszym miejscu uplasowały się Estera Szopa i Marta Śliwińska. Brązowe medale do klubowego dorobku dołożyli natomiast jeszcze: Andrzej Podgórski, Wiktoria Słaby, Wojciech Szpunar, Szymon Woźniak i Barbara Śliwińska. Jednym z sędziów turnieju był sensei Krzysztof Kozioł, a trenerem sensei Waldemar Kozioł.
Czytaj również:



Napisz komentarz
Komentarze