Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Potańcówka czeka!

gm. Rejowiec Fabryczny. „Potańcówka z sołtysem” w Kaniem

W sobotę, 6 września, w Kaniem odbędzie się „Potańcówka z sołtysem”. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które mają zapewnić rozrywkę zarówno dorosłym, jak i najmłodszym uczestnikom.
Plakat zapraszający na "Potańcówkę z Sołtysem"

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00. Na otwarcie przewidziano popularne wśród dzieci piana party. W tym samym czasie, do godziny 19:00, dzieci będą mogły korzystać z licznych dmuchańców, a także wziąć udział w animacjach, grach i konkursach. Nie zabraknie również możliwości przejażdżki na kucykach. Dla fanów sportu o godzinie 16:30 rozpocznie się mecz piłki nożnej pod hasłem „Kanie kontra Reszta Świata”. 

– Do tej pory w tym miejscu praktycznie nie mieliśmy większych wydarzeń. To się powoli zmienia. Cieszę się z tego niezmiernie – mówi Paweł Głażewski, sołtys wsi Kanie.

Wieczorna część wydarzenia zapowiada się widowiskowo. O godzinie 19:00 odbędzie się pokaz ognia, przygotowany przez artystów grupy z Rzeszowa. Następnie na scenie wystąpi zespół „Benway”, który zagra do późnych godzin nocnych. 

– Będzie to formacja prezentująca różnorodne gatunki, z naciskiem na muzykę taneczną. Zapewniam, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zespół jest dobrze znany w kręgach muzyki disco, co gwarantuje świetną zabawę – mówi sołtys.

Całe wydarzenie zwieńczy pokaz fajerwerków, zaplanowany na godzinę 1:00 i trwający około 15 minut.

– Chciałbym zaznaczyć, że będą to fajerwerki bezhukowe, tak aby zachować komfort mieszkańców i przede wszystkim spokój naszych zwierząt. Zapraszam na "Potańcówkę z sołtysem" – podsumowuje Paweł Głażewski.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FanpslTreść komentarza: Patrząc na tą radę to sukces że ta gmina jeszcze istniejeData dodania komentarza: 13.12.2025, 06:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcyAutor komentarza: EwelinaTreść komentarza: Mieszkam na Dyrekcji i mam małe dziecko któremu ten łomot nie jest potrzebny i jak mam je uśpić przy tym hałasie czy ktoś przemyślał ta decyzję chcecie robić proszę bardzo jest do tego amfiteatr a nie w środku Miasta gdzie mieszkają rodziny i ludzie starsiData dodania komentarza: 12.12.2025, 19:47Źródło komentarza: Wystrzałowy Sylwester w Chełmie jednak z TV Republika. Może kosztować 6 mlnAutor komentarza: ElvoTreść komentarza: Niby tak, ale weź pod uwagę koszty. Robienie referendum w każdej sprawie wyszłoby strasznie drogo.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 13:24Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusówAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Wójt i radni zarabiają więcej ponieważ tak postanowili radni, a nie dlatego, że Rząd tak postanowił. Rząd zwaloryzował tylko maksymalne, a t tym samym i minimalne stawki wynagrodzenia w których dotychczasowe wynagrodzenie w średniej się znajdowało. Więc nie było obowiązku ich podwyższania a tylko prawo. A przecież to jedna z mniejszych gmin, a sukcesów jakoś nie widać.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 10:34Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcyAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Żeby lekarze zarabiali po 100 tys zł.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 09:05Źródło komentarza: Fatalna prognoza. Polski system ochrony zdrowia czeka zapaść
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama